Müşteri Hizmetleri

Sipariş & Ödeme

Wohha.com satış sitemizden herhangi bir Visa / Mastercard kredi kartlari ile aninda alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme Garanti Bankası E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.
Söz konusu sistem, herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz hazırlanarak kargoya verilecektir.
Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatlarina KDV dahildir.

 

Kargo & Teslimat

Kredi kartı ödemesi onaylandıktan  sonra, internet sayfamizdan seçerek sipariş edilen ürün,  adrese teslim edilmek üzere 48 saat içerisinde ups tarafından teslim edilecektir

Ürün kargo tarafından adrese ulaştığında; ürünün kargo görevlisinin önünde incelenerek teslim alınmasi onerilir. Ürünlerimiz sigortalı olduğundan, taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip aynı kargo şirketine ürünün iadesini yaptırmanız gerekmektedir.

 

Sipariş İptali

Sipariş kargoya verilmeden yani « siparişiniz sisteme kaydedilmiştir » konumunda iken iptal işlemi  gerçekleştirebilir, ancak « siparişiniz kargoya verilmiştir » konumundaki sipariş işleme alınmış olduğundan iptal işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Siparişinizi iptal etmek için hello@wohha.com üzerinden veya +90 (212) 2878259 aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Bedel İadesi

Ürun teslim alindıktan sonraki en gec yedi gun içerisinde  iade edilebilir veya değişim talebinde bulunulabilir. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin  e-mail aracılığıyla yedi gün icerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, ürünü, faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretinin müşteri tarafindan karşılanarak gönderilmesi gerekir.

Ürünün ve Bedelin İade Edilebilme Koşulları :
İade orijinal kutu ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orjinal kutusu bozularak yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.  Ürün, burada belirtilen iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak, kredi kartıyla yapılan ödeme hesabına geri yatırılır. Bu süreler bildirim tarihinden itibaren en gec on (10) işgünü içerisinde yapılır.


Beden Değişimi

Ürün satın alındıktan sonra farklı bir desenle, renkle ya da modelle değişitirilememektedir. Ürünü aldıktan sonra yıkamadan ve giymeden beden değişimi yapmak isteyen müşterimizin gidiş-dönüş kargo ücretini karşılaması halinde, değiştirilmek istenen ürün incelenmekte ve yeniden satışına engel bir durum olmadığı teyit edilmekte ve aynı ürünün stoklarımızda mevcut olan farklı bir bedeni ilgili kişiye ulaştırılmaktadır.

 

Gizlilik Bildirimi

Bizim için, kişisel bilgilerinizi korumanın çok önemli olduğunu ve bunların gizliliğine saygı duyduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Wohha web altyapısı kredi kart bilgilerini, numaranızı kesinlikle kaydetmez/saklamaz. Bu sebeple sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

Wohha satış sitesi Türkiye’deki gizlilik yasaları ve düzenlemelerine uymaktadır. RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.